Medewerkers

Algemeen nummer kantoor: 074-255 67 77 (ma t/m vr 9.00-17.00 uur)
Algemeen nummer kassa: 074- 255 67 89 (ma t/m vr 12.00-16.00 uur en vanaf 1 uur voor aanvang van de voorstelling)

Directeur/programmeur
dhr. Raoul Boer - 074-255 67 71, r.boer@schouwburghengelo.nl

Marketing
mw. Mirella Jellema (manager) - 074-255 67 76, m.jellema@schouwburghengelo.nl
mw. Maaike Hemmer (medewerker) - 074 255 67 78, m.hemmer@schouwburghengelo.nl

Projectleider Stadsprogrammering en Educatie
mw. Linda Koezen-Zandbergen - 074-255 67 70, l.koezen@schouwburghengelo.nl 

Techniek
dhr. JP Rooze (hoofd) - 074-255 68 44, jp.rooze@schouwburghengelo.nl
Technische info/lijsten: techniek@schouwburghengelo.nl

Kassa
mw. Astrid Vermeer  - 074-255 67 89, a.vermeer@schouwburghengelo.nl

Financiën
dhr. Mark Lamboo (manager) - 074-255 67 74, m.lamboo@schouwburghengelo.nl
mw. Stefanie Emsbroek (adm. medewerker) - 074-255 67 75, s.emsbroek@schouwburghengelo.nl

Horeca & Sales
dhr. Ruben Draaijer  - 074-255 67 73, r.draaijer@schouwburghengelo.nl

Office
mw. Linda Borgerink - 074-255 67 72, office@schouwburghengelo.nl