Medewerkers

Algemeen nummer kantoor: 074-255 67 77 (ma t/m vr 9.00-17.00 uur)
Algemeen nummer kassa: 074- 255 67 89 (ma t/m za 12.00-16.00 uur en vanaf 1 uur voor aanvang van de voorstelling. In de maand juni is de kassa op zaterdag gesloten)

directeur:
dhr. R. Boer - 074-255 67 71, r.boer@schouwburghengelo.nl

marketing:
dhr. D. Oonk (marketing manager) - 074-255 67 76, d.oonk@schouwburghengelo.nl

officemanager / medewerker marketing:
mw. B. Geerdink - 074-255 67 72, office@schouwburghengelo.nl

medewerker marketing:
dhr. B. Detert op Monnink - 074-255 67 78, b.detertopmonnink@schouwburghengelo.nl

educatiemedewerker:
dhr. K. Baljet - 074-255 67 79, k.baljet@schouwburghengelo.nl

techniek:
dhr. B. Bornebroek (hoofd) - 074-255 68 45, b.bornebroek@schouwburghengelo.nl
dhr. JP Rooze (contact gezelschappen) - 074-255 68 44 of jp.rooze@schouwburghengelo.nl

kassa:
mw. A. Vermeer  - 074-255 67 89, a.vermeer@schouwburghengelo.nl
mw. G. Muurlink   - 074-255 67 89, g.muurlink@schouwburghengelo.nl

financiën:
dhr. M. Lamboo (manager) - 074-255 67 74, m.lamboo@schouwburghengelo.nl
mw. S. Emsbroek - van Dissel (adm. medewerkster) - 074-255 67 75, s.vandissel@schouwburghengelo.nl

sales en horeca:
mw. E. Klein Haarhuis (manager sales) - 074-255 67 73, e.kleinhaarhuis@schouwburghengelo.nl

horeca:
dhr. R. Draaijer (hoofd horeca) - 074-255 82 26, r.draaijer@schouwburghengelo.nl