Er wordt wat afgevlucht. Voor verantwoordelijkheden, voor stress, voor de baas, voor de ex, voor wie niet? Kees van Amstel vlucht ook graag, maar dan voor z’n plezier. Kees houdt z’n vluchtweg altijd vrij, hij kan er ieder moment vandoor. Op naar elders.
En wat fijn dat Kees werkelijk van elke situatie iets komisch weet te maken (zegt de Volkskrant). De Telegraaf noemt hem een sterke verhalenverteller met gouden grappen. Ook zin om even te vluchten? Vlucht dan naar het theater, naar Kees. Want bij hem zit je warm en veilig. En kun je ook nog eens lachen.
'Kees van Amstel is een rasverteller die van iedere situatie wel iets komisch weet te maken.' | Volkskrant.
Kees van Amstel is een Nederlandse comedian / cabaretier / columnist / schrijver / acteur en daarnaast een fervent onderwijsmannetje. Je kent hem o.a. als vaste comedian bij Comedytrain, schrijver en acteur bij het satirische sketchprogramma Klikbeet, vaste columnist op NPO Radio 1 bij De Nieuws BV als Druktemaker, en schrijver voor vele comedyprogramma's op de Nederlandse televisie o.a. Dit Was Het Nieuws.
Maak uw theaterbezoek compleet met een 2-gangen keuzemenu voor slechts € 27,50.
U wordt twee uur voor aanvang van de voorstelling verwacht bij Stravinsky, Burg.Jansenplein 20, zodat u in alle rust van uw diner kunt genieten.
Maak uw theaterbezoek compleet met een 3-gangen keuzemenu voor slechts €32,50.
U wordt tweeënhalf uur voor aanvang van de voorstelling verwacht bij Stravinsky, Burg.Jansenplein 20, zodat u in alle rust van uw diner kunt genieten.