Dat het succes van de Junior Company zó groot zou zijn, had zelfs Het Nationale Ballet bij de oprichting in 2013 niet durven dromen. Danstalenten van over de hele wereld staan te dringen om een plek bij het juniorenensemble te bemachtigen. Helaas moest vorig jaar door het coronavirus de voorstelling van de Junior Company geannuleerd worden, maar met ‘Colours of Ballet’ zal de Junior Company en glorieuze rentree maken.
Let op: vanwege de coronamaatregelen dient u per huishouden of sociale eenheid te reserveren.
‘Colours of Ballet’ biedt een kleurrijke waaier van het balletrepertoire. Naast het klassieke werk ‘Pas de Six’ uit Het Zwanenmeer, staat er ook nieuw werk van jonge choreografen op het programma.
Schouwburg Hengelo biedt graag een veilige omgeving voor bezoekers, medewerkers en bespelers. Vanwege de maatregelen rond het coronavirus gelden bij het theaterbezoek een aantal huisregels. Lees hier meer over onze huisregels.