David Linszen - Striptease van de dood

vr 08 mei 2026 - 20:00 uur - Middenzaal - Cabaret

Hij won alle prijzen op het Leids Cabaret Festival, regisseerde twee bejubelde voorstellingen van Daniël Arends en is een vaste kracht bij Comedytrain. De Volkskrant riep hem uit tot 'Comedytalent van het jaar', de NRC noemde hem een rijzende ster. En nu is het tijd voor David Linszens eerste cabaretvoorstelling 'Striptease Van De Dood'.

Verwacht geen zwaarmoedig debuut, maar een tornado van een muzikale comedyshow, gespeeld door iemand die het vertikt om met zijn persoonlijke problemen te dealen, omdat hij alles in dienst stelt om u te vermaken.

Lachen zoals lachen oorspronkelijk bedoeld is. Gezelli met een hoofdletter i. Het leven is een striptease van de dood, maar we hoeven haar voorlopig nog niet te betalen.

1e rang:   € 17,50

Beeld: Lonneke van der Palen
Scenefoto's: Sjoerd Derine

Recensies
Voordat David Linszen het podium betreedt, is al duidelijk dat hij een andere smaak zal gaan toevoegen aan de comedy. | Trouw (★★★★★)

Puntje-van-je-stoelcomedy met een zeldzame eigenheid: David Linszens debuut is echt heel goed. [...] Eens in de zoveel tijd meldt zich een comedytalent dat overrompelt met zeldzame eigenheid; het vermogen om als een eenzame gek met eenzamegekkengedachten de slappe lach in verdeelde golfjes door het publiek te laten rollen, en om 100 minuten lang nieuwsgierigheid te voeden naar het volgende fundamentele verzinsel. | Volkskrant (★★★★)

David Linszen verrast met absurd, komisch én aangrijpend cabaretdebuut. In zijn cabaretdebuut ‘Striptease Van De Dood’ schiet de expressieve en onrustige David Linszen bijna koortsachtig van het ene naar het andere onherkenbare verhaal. Doeltreffend toont hij dat de realiteit leuker fantaseren een verdedigingsmechanisme is met voor- én nadelen. | NRC (★★★★)

1e rang :   € 17,50   Normaal tarief
1e rang :   € 0,00   Podiumpas
1e rang :   € 8,75   VriendenLoterij
2e rang :   € 16,00   Normaal tarief
2e rang :   € 0,00   Podiumpas
2e rang :   € 8,00   VriendenLoterij

Stravinsky 3-gangen keuzemenu à € 34,95 | David Linszen

Stravinsky 3-gangen keuzemenu à € 34,95 | David Linszen

vr 08 mei 2026 - 18:00 uur

Maak uw theaterbezoek compleet met een 3-gangen keuzemenu voor slechts € 34,95.

U wordt uiterlijk twee uur voor aanvang van de voorstelling verwacht bij Stravinsky, Burg. Jansenplein 20, zodat u in alle rust van uw diner kunt genieten.

Stravinsky 2-gangen keuzemenu à € 28,95 | David Linszen

Stravinsky 2-gangen keuzemenu à € 28,95 | David Linszen

vr 08 mei 2026 - 18:00 uur

Maak uw theaterbezoek compleet met een 2-gangen keuzemenu voor slechts € 28,95.

U wordt uiterlijk twee uur voor aanvang van de voorstelling verwacht bij Stravinsky, Burg. Jansenplein 20, zodat u in alle rust van uw diner kunt genieten.

Aanvangstijd: 20:00 uur
Verwachte eindtijd: is nog niet bekend
Pauze: is nog niet bekend

1e rang:   € 17,50

Anderen bestelden ook

Kim Schuddeboom  Doe maar rustig  vr 27 feb. 2026 - 20:00 uur - Middenzaal Cabaret
Cleanfluencer Zamarra Kok, Dianne Liesker en Aron Elstak  Schoon Genoeg!  vr 01 mei 2026 - 20:30 uur - Middenzaal Cabaret