Hoe overleef je in een systeem dat je van alle kanten volledig omgeeft en bepalend is voor wat kan, niet kan, wat mag of niet mag? Welk gedrag wordt er van de buitenwereld verwacht, terwijl er van binnen een onstuimige energie kolkt die je tot iets anders drijft? We komen samen en bezinnen op de (huidige staat van de)wereld. Onze (gezamenlijke) wereld volgens jouw (eigen) beeld. Wij willen wel begrijpen wat er speelt, maar we kunnen het ook maar moeilijk aanhoren, en de vele beelden verwarren ons. Concurrentie verpakt als liefde. Empathie verward met zwakte. Autoriteit die zogenaamd beschermd. Verzorging die onderdanigheid eist. Het is een dans; choreografie, improvisatie, het is theater. Dit is werk.
Asset, Liability & Equity is deels een strak en sprankelend vormgegeven, virtuoos uitgevoerde choreografie, maar kan ook een ongemakkelijk gevoel oproepen. In een absurdistisch schouwspel met de intensiteit van een arena creëert de presentator, de MC van de voorstelling, een omgeving waarin dansers en publiek samen de tol voelen van kapitaal, entertainment, status en bevrediging. In deze nieuwe productie daagt Connor Schumacher het publiek uit om meer te zijn dan een voyeur en maakt hen tot een actieve deelnemer van het aanbod.
Rijk uit. Ga het aan. Laat ons verantwoordelijkheid nemen voor dit alles.
You’ll love it/you’ll hate it, maar de vraag blijft: Kan je het aan?
Danspas
Profiteer van korting met onze Danspas en geniet van 14 dansvoorstellingen voor € 137,50.
Waarschuwing
Waarschuwing: deze voorstelling bevat scènes met volledige naaktheid en scènes met geweld.
Leeftijdsadvies: 18+
Credits
Direction and Choreography: Connor Schumacher
Script: Connor Schumacher
Dramaturgy: Maaike Schuurmans
Made in collaboration with & performed by: Simomo Boujarra (Hij/Hen), Inci Gül Civelekoğlu (she/her), Marilou Fortuné (they/them/hen/hun), Naomi Rosa (they/them/ hen/hun), Matheus Moreira (Hij/Hem), Ischa Statie (Hij/Hem), Cain Wittenhaus (Hij/Hem)
Rehearsal Director: Majon van der Schot
Music: Nikos ten Hoedt, Mathilde Nobel
Costume: Patchwork Family, Marco Blazevic,
Meike van Lelyveld, Salomé Jeanne, Patchwork Family interns: Cato Devilee, Femke Buis, Rozemarijn Wouters
Light Design: Edwin van Steenbergen
Technique: Edwin van Steenbergen, Joost ten Hagen, Jorg Schellekens
Decor: Edwin van Steenbergen, Patchwork Family
Photography: Kees de Klein
Production: Christel de Wolff
With supporting partners Grand Theatre Groningen & Nieuwe Luxor Theater.
Made possible by Fonds Podiumkunsten, Gemeente Rotterdam, Fonds 21, J.E.Jurriaanse Stichting & Stichting Dioraphte